Zapraszamy na nową stronę Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska
www.gov.pl/web/gios

Banner z napisem Badania Odry

W dniach 10-12 grudnia 2018 r. w Wiedniu odbyło się XVII Zgromadzenie Ogólne IMPEL (ang. IMPEL General Assembly). W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele organów ochrony środowiska z krajów członkowskich oraz kandydujących do Unii Europejskiej, Europejskiego Stowarzyszenia Wolnego Handlu (EFTA) oraz Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EEA), przy udziale przedstawicieli Komisji Europejskiej. Delegacja Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska składała się z przedstawicieli Departamentu Inspekcji (w tym Krajowego Koordynatora IMPEL) oraz Departamentu Prawa i Orzecznictwa.

Czytaj więcej...

Zgromadzenie Ogólne IMPEL Rzym 2014

W dniach 9-12 grudnia 2014 r. w Rzymie odbyło się XIII Zgromadzenie Ogólne IMPEL (IMPEL General Assembly). W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele Państw Członkowskich UE – członków sieci IMPEL, Norwegii, Islandii, Szwajcarii oraz Komisji Europejskiej. Obecnie członkami IMPEL jest 46 organów ochrony środowiska z krajów członkowskich Unii Europejskiej, państw kandydujących i EFTA.

Czytaj więcej...

Zgromadzenie Ogólne IMPEL 2012

W dniach 5 – 6 grudnia br. w Nikozji (Cypr) odbyło się Zgromadzenie Ogólne IMPEL (IMPEL General Assembly). W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele Państw Członkowskich UE – członków sieci IMPEL, Norwegii, Islandii, Szwajcarii oraz Komisji Europejskiej. Obecnie członkami IMPEL są 44 organy ochrony środowiska z 29 krajów Unii Europejskiej, państw kandydujących i EFTA.

Czytaj więcej...

Początek strony

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.