Banner wskazujący na źródło wiedzy o szczepieniach przeciw COVID-19

Grupa osób pozująca do zdjęcia na tle beżowych zasłon

W dniu 22 czerwca 2022 roku w Warszawie odbyło się spotkanie kierownictwa GIOŚ z Wojewódzkimi Inspektorami Ochrony Środowiska, w sprawie ustalenia nowych kierunków i priorytetów w działaniach Inspekcji Ochrony Środowiska.

Czytaj więcej...

Grupa kilkudziesięciu osób ustawiona do pamiątkowego zdjęcia

21 czerwca 2022 roku, w budynku Ministerstwa Klimatu i Środowiska odbyła się uroczystość wręczenia Medali za Długoletnią Służbę przyznanych postanowieniem Prezydenta RP

Czytaj więcej...

W dniach 21-22 czerwca organizujemy seminarium pt. „Monitoring siedlisk przyrodniczych w Polsce – wyniki, zagadnienia metodyczne, kierunki rozwoju”. Seminarium odbędzie się w miejscowości Kokotek (województwo śląskie). W programie oprócz sesji referatowej przewidziane są warsztaty terenowe z zakresu monitoringu przyrodniczego. Serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej...

4 czerwca 2022 r z okazji Dnia Dziecka w ogrodach Kancelarii Prezesa Rady Ministrów został zorganizowany piknik, na którym wybrane działania Inspekcji Ochrony Środowiska prezentowało Centralne Laboratorium Badawcze.

Czytaj więcej...

1 czerwca 2022 r. z okazji Dnia Dziecka w Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Cygance (gmina Dębe Wielkie) odbyło się spotkanie dotyczące realizowanej przez GIOŚ kampanii ,,Droga do czystego środowiska”.

Czytaj więcej...

Początek strony

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.