Zwyciężczynią tegorocznej, IX edycji programu MasterChef jest Aleksandra Juszkiewicz – pracownik Centralnego Laboratorium Badawczego GIOŚ w Olsztynie! Zapraszamy do przeczytania krótkiego wywiadu z panią Aleksandrą oraz zapoznania się z jej autorskim przepisem na noworoczną potrawę. 

Czytaj więcej...

Uprzejmie informujemy, że w dniu 24.12.2020 r. (Wigilia) Główny Inspektorat Ochrony Środowiska jest nieczynny.
W tym dniu następuje odbiór dnia wolnego za święto przypadające w innym dniu niż niedziela, czyli 26.12.2020 r.

W dniu 3 grudnia 2020 r. pomiędzy Głównym Inspektoratem Ochrony Środowiska a Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej została zawarta umowa na realizację projektu predefiniowanego pt.: "Wzmocnienie oceny depozycji atmosferycznej w Polsce w oparciu o doświadczenia norweskie" w ramach Programu "Środowisko, Energia i Zmiany Klimatu", finansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2014-2021 (MF EOG 2014-2021).

Czytaj więcej...

Aktualizacja 29.10.20 r.
W odniesieniu do upowszechnianych w przestrzeni publicznej, nieprawdziwych informacji dotyczących decyzji Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska na przewóz 40 tys. ton odpadów z Niemiec do miejscowości Rębiszów, celem rekultywacji wyrobiska, informujemy:

Czytaj więcej...

Początek strony

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.