Ministerstwo Klimatu i Środowiska wspólnie z Głównym Inspektoratem Ochrony Środowiska, Ministerstwem Infrastruktury i Wodami Polskimi łączą siły, aby powstrzymać proceder nielegalnych zrzutów i zanieczyszczania polskich rzek.

Czytaj więcej...

W dniu 25 listopada 2021 r. odbyła się V edycja konferencji „Środowisko Informacji”, podczas której Ministerstwo Klimatu i Środowiska promowało nowoczesne sposoby zbierania, przetwarzania i wykorzystywania cyfrowych danych o klimacie i środowisku oraz wyniki projektów w zakresie pozyskiwania i analizy danych środowiskowych.

Czytaj więcej...

Dnia 29 listopada 2021 r. podpisany został list intencyjny pomiędzy Głównym Inspektorem Ochrony Środowiska Michałem Mistrzakiem, a Dyrektorem BULiGL dr Januszem Dawidziukiem, który ma na celu identyfikację odpadów niebezpiecznych w lasach.

Czytaj więcej...

Główny Inspektorat Ochrony Środowiska opublikował kolejny raport dotyczący jakości powietrza w uzdrowiskach.

Czytaj więcej...

Michał Mistrzak, p.o. Głównego Inspektora Ochrony Środowiska, podkreślił rolę systemu SENT jako narzędzia umożliwiającego wsparcie wspólnych działań prowadzonych przez inspektorów Inspekcji Ochrony Środowiska oraz funkcjonariuszy Krajowej Administracji Skarbowej, realizowanych w celu przeciwdziałania przestępstwom środowiskowym.

Czytaj więcej...

Początek strony

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.