Banner wskazujący na źródło wiedzy o szczepieniach przeciw COVID-19

Rejestr Transgranicznego Przemieszczania Odpadów - rejestr zgłoszeń i decyzji w zakresie międzynarodowego przemieszczania odpadów – przywóz do Polski, wywóz z Polski oraz tranzyt przez terytorium kraju.

Rejestr instalacji, którym udzielono zezwolenia wstępnego.

Główny Inspektor Ochrony Środowiska prowadzi Krajowy Rejestr Uwalniania i Transferu Zanieczyszczeń oraz przekazuje Komisji Europejskiej sprawozdanie zawierające informacje o uwolnieniach i transferach wg wzoru określonego w załączniku do rozporządzenia 166/2006. Co 3 lata Główny Inspektor Ochrony Środowiska przekazuje Komisji Europejskiej raport zawierający informacje o stosowaniu w Polsce przepisów rozporządzenia 166/2006.

Zgodnie z art. 124 ustawy Prawo ochrony środowiska Główny Inspektor Ochrony Środowiska prowadzi, aktualizowany corocznie, rejestr zawierający informację o terenach, na których stwierdzono przekroczenie dopuszczalnych poziomów pól elektromagnetycznych w środowisku, z wyszczególnieniem przekroczeń dotyczących:
1) terenów przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową,
2) miejsc dostępnych dla ludności.

Początek strony

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.