Zapraszamy na nową stronę Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska
www.gov.pl/web/gios

Banner z napisem Badania Odry

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w seminarium organizowanym przez Główny Inspektorat Ochrony Środowiska we współpracy z Centrum Informacji o środowisku UNEP/GRID Warszawa „Środowisko Europy w epoce zmian. Raporty o stanie środowiska – doświadczenia globalne i regionalne”.

Seminarium odbędzie się w dniu 21 listopada, w godz. 11.00-13.00, podczas Targów Ekologicznych POLEKO w Poznaniu sala C, paw. 14B

W związku z tym, iż raporty o stanie środowiska są istotnym narzędziem komunikacji problemów środowiskowych z ośrodkami decyzyjnymi i społeczeństwem, pragniemy zaprezentować i przybliżyć Państwu najnowsze, kluczowe raporty opracowane przez instytucje międzynarodowe takie jak Europejska Agencja Środowiska, Program Narodów Zjednoczonych ds. Ochrony Środowiska (UNEP) oraz Organizacja Współpracy Gospodarczej i Rozwoju. Przedmiotem seminarium będzie także analiza porównawcza priorytetów i problemów środowiskowych przedstawionych w tych raportach. Globalny i kontynentalny punkt postrzegania problemów ekologicznych zostanie również porównany z perspektywą regionalną kraju.

Serdecznie zapraszamy

Początek strony

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.