Banner wskazujący na źródło wiedzy o szczepieniach przeciw COVID-19

W Dzienniku Urzędowym UE opublikowano ogłoszenie na stanowisko Dyrektora Wykonawczego Europejskiej Agencji Środowiska.

Czytaj więcej...

Strategiczne cele i działania Europejskiej Agencji Środowiska na najbliższe lata zostały ujęte w nowej Strategii i po raz pierwszy podkreślającej już w tytule rolę Europejskiej Sieci Informacji i Obserwacji Środowiska. Niedawno dokument udostępniono także w polskiej wersji językowej.

Czytaj więcej...

Europejska Agencja Środowiska zaprasza do składania ofert na prowadzenie Europejskich Centrów Tematycznych w latach 2022-2026.

Czytaj więcej...

W dniu 4 grudnia 2019 r. w siedzibie Rady UE w Brukseli odbyła się uroczysta prezentacja raportu Europejskiej Agencji Środowiska „Środowisko Europy 2020 – stan i prognozy" (SOER 2020). Tematem przewodnim wystąpień były wnioski z raportu oraz cele Europejskiego Zielonego Ładu. W wydarzeniu uczestniczyła reprezentacja GIOŚ.

Czytaj więcej...

Początek strony

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.