Informacja o terminie przeprowadzenia poprawkowego egzaminu końcowego dla pracowników Inspekcji Ochrony Środowiska na stanowisko inspektora Inspekcji Ochrony Środowiska

Prezentacje z konferencji inaugurującej projekt pn. „Wzmocnienie oceny depozycji atmosferycznej w Polsce w oparciu o doświadczenia norweskie” - GIOŚ

Konferencja inaugurująca realizację projektu „Wzmocnienie oceny depozycji atmosferycznej w Polsce w oparciu o doświadczenia norweskie”

Widzisz wysypisko śmieci w pobliskim lesie, a może nagły wzrost ilości transportów ciężarowych jakie zaczęły przyjeżdżać na teren nieruchomości położonych z dala od gęstej zabudowy mieszkalnej, w okolicy lasów, miejsc rzadko uczęszczanych inieużytkowanych terenów przemysłowych oraz pojawienie się na ich ternie różnego rodzaju beczek i pojemników zgłoś to Inspekcji Ochrony Środowiska.

W wyniku działań własnych, stosując metody analityczne oraz nowoczesne urządzenia techniczne, Inspektorzy ds. interwencyjnych z Wydziału Interwencyjno-Operacyjnego Departamentu Zwalczania Przestępczości Środowiskowej GIOŚ zebrali materiał uprawdopodabniający popełnienie przestępstwa z art. 183 Kodeksu karnego, polegający na nielegalnym deponowaniu odpadów na terenie Zakładu Górniczego Makówiec Duży (województwo mazowieckie).

Zgłoś prezentację do wygłoszenia podczas V edycji konferencji Środowisko Informacji

Ministerstwo Klimatu i Środowiska zaprasza do zgłaszania propozycji prezentacji do wygłoszenia podczas V edycji konferencji Środowisko Informacji.

Propozycje prezentacji można zgłaszać do 30 czerwca 2021 r.

 

Początek strony

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.