Zgłoś prezentację do wygłoszenia podczas V edycji konferencji Środowisko Informacji

Ministerstwo Klimatu i Środowiska zaprasza do zgłaszania propozycji prezentacji do wygłoszenia podczas V edycji konferencji Środowisko Informacji.

Propozycje prezentacji można zgłaszać do 30 czerwca 2021 r.

 

Czytaj więcej...

W dniu 18 maja 2021 r. przeprowadzono egzamin końcowy dla prawie 200 pracowników Inspekcji Ochrony Środowiska na stanowisko inspektora Inspekcji Ochrony Środowiska.

Czytaj więcej...

1 kwietnia zakończono 3 edycję globalnej operacji "30 dni dla morza". Od 1 do 30 marca 2021 r. 300 agencji z 67 krajów zjednoczyło siły w walce z zanieczyszczaniem mórz. Za koordynację europejskiej części operacji w ramach działania EMPACT dotyczącego przestępstw przeciwko środowisku odpowiadały Europol i Frontex. Za globalną koordynację działań odpowiadał INTERPOL. Dzięki przeprowadzonym działaniom zidentyfikowano wiele przestępstw, od nielegalnego zrzutu po handel odpadami.

Czytaj więcej...

Informacja o miejscu przeprowadzenia egzaminu końcowego dla pracowników Inspekcji Ochrony Środowiska na stanowisko inspektora Inspekcji Ochrony Środowiska

W nawiązaniu do komunikatu z dnia 30 kwietnia 2021 r., Główny Inspektor Ochrony Środowiska uprzejmie informuję, iż egzamin końcowy dla pracowników Inspekcji Ochrony Środowiska na stanowisko inspektora Inspekcji Ochrony Środowiska odbędzie się w Warszawie na PGE Narodowy (wejście Brama nr 1).

Czytaj więcej...

Informacja o termie przeprowadzenia egzaminu końcowego dla pracowników Inspekcji Ochrony Środowiska na stanowisko inspektora Inspekcji Ochrony Środowiska
Główny Inspektor Ochrony Środowiska, uprzejmie informuje, iż egzamin końcowy dla pracowników Inspekcji Ochrony Środowiska na stanowisko inspektora Inspekcji Ochrony Środowiska, zostanie przeprowadzony w dniu 18 maja 2021 r.
O miejscu przeprowadzenia egzaminu, zostaniecie Państwo poinformowani odrębnym komunikatem.

Początek strony

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.