Banner wskazujący na źródło wiedzy o szczepieniach przeciw COVID-19

Zespół do spraw Kontroli i Audytu

Podstawowym zadaniem Zespółu do spraw Kontroli i Audytu jest wykonywanie audytu i kontroli wewnętrznej, w tym kontroli finansowej w Głównym Inspektoracie oraz koordynacja kontroli wojewódzkich inspektoratów, w szczególności w ramach współpracy z organami ścigania i innymi organami kontroli, realizacja zadań z zakresu obronności regulowanych odrębnymi przepisami, a także zapewnienie przestrzegania w Głównym Inspektoracie przepisów ustawy z dnia 5 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych, obsługa Administratora Bezpieczeństwa Informacji w Głównym Inspektoracie w wykonywaniu powierzonych mu zadań oraz zbieranie i przechowywanie oświadczeń majątkowych pracowników Głównego Inspektoratu oraz ich kontrola po otrzymaniu upoważnienia Dyrektora Generalnego.

Kierownik: Wiesław Sobczyk
tel. 22 36 92 521 tel/fax. 22 825 91 21
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Początek strony

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.