Zapraszamy na nową stronę Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska
www.gov.pl/web/gios

Banner z napisem Badania Odry

Maciej Karczyński został nowym rzecznikiem prasowym Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska.

Maciej Karczyński jest absolwentem socjologii, którą ukończył na Uniwersytecie Szczecińskim. Prawie ćwierć wieku pracował jako funkcjonariusz służb mundurowych. Karierę rozpoczynał jako funkcjonariusz Policji, a następnie rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie. Po udanej pracy w Szczecinie, przeniósł się do Warszawy obejmując stanowisko rzecznika prasowego Komendanta Stołecznego Policji, a następnie Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Jako rzecznik prasowy dał się poznać swoim współpracownikom jako osoba otwarta na współpracę, energiczna i dbająca o dobrą atmosferę w zespole.

Jego mocne strony to kreowanie właściwej komunikacji ze społeczeństwem oraz wiedza ekspercka w kreowaniu wizerunku. Praktyk bazujący na własnych doświadczeniach w komunikacji z dziennikarzami. Współprowadzący program „Magazyn Kryminalny 997” oraz znany z mediów jako ekspert ds. bezpieczeństwa.

Na co dzień uśmiechnięty i pozytywnie nastawiony do życia i ludzi.

„Maciej Karczyński to duże wzmocnienie naszej instytucji. Rozbudowujemy i unowocześniamy GIOŚ, a do tego niezbędni są wysoko wykwalifikowani specjaliści. Będziemy korzystać z jego wiedzy i doświadczenia w codziennej pracy.” – podkreślił Michał Mistrzak Główny Inspektor Ochrony Środowiska.

Początek strony

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.