Banner wskazujący na źródło wiedzy o szczepieniach przeciw COVID-19

W dniu 22 czerwca 2022 roku w Warszawie odbyło się spotkanie kierownictwa GIOŚ z Wojewódzkimi Inspektorami Ochrony Środowiska, w sprawie ustalenia nowych kierunków i priorytetów w działaniach Inspekcji Ochrony Środowiska.

Na wstępie gospodarze spotkania: Główny Inspektor Ochrony Środowiska Michał Mistrzak oraz Zastępca Głównego Inspektora Ochrony Środowiska Magda Gosk wyrazili zadowolenie z możliwości ponownego zebrania się stacjonarnie wszystkich Inspektorów, po zakończeniu okresu pandemii.

Głównym tematem rozmów były kwestie związane ze zwalczaniem przestępczości środowiskowej oraz współpraca na tym polu z innymi służbami. Omówiono również role i zadania nowopowstałego Departamentu Transgranicznego Przemieszczania Odpadów.

Uczestnicy zaplanowali kolejne spotkanie na druga połowę 2022 roku.

Początek strony

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.