Banner wskazujący na źródło wiedzy o szczepieniach przeciw COVID-19

21 czerwca 2022 roku, w budynku Ministerstwa Klimatu i Środowiska odbyła się uroczystość wręczenia Medali za Długoletnią Służbę przyznanych postanowieniem Prezydenta RP

W ceremonii uczestniczyli m.in. Minister Klimatu i Środowiska Anna Moskwa, Wiceminister Klimatu i Środowiska Jacek Ozdoba, kierownictwo GIOŚ na czele z Głównym Inspektorem Ochrony Środowiska Michałem Mistrzakiem oraz Główny Inspektor Transportu Drogowego Alvin Gajadhur.

Główny Inspektor Ochrony Środowiska Michał Mistrzak zwracając się do odznaczonych podkreślił, jak ważna jest rola pracowników Inspekcji Ochrony Środowiska w sukcesach osiąganych przez instytucję, której pracą kieruje:

Siłą każdej instytucji publicznej są jej profesjonalne kadry i pragnę zapewnić, że doceniam Państwa pracę oraz wysiłek włożony w kształtowanie wizerunku Inspekcji. Zapewniam również, że pragniemy w dalszym ciągu korzystać z Waszej wiedzy i doświadczenia przekazując je kolejnym pokoleniom pracowników Inspekcji.

Wszystkim uhonorowanym serdecznie gratulujemy!

Początek strony

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.