Zapraszamy na nową stronę Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska
www.gov.pl/web/gios

Banner z napisem Badania Odry

W dniach 21-22 czerwca organizujemy seminarium pt. „Monitoring siedlisk przyrodniczych w Polsce – wyniki, zagadnienia metodyczne, kierunki rozwoju”. Seminarium odbędzie się w miejscowości Kokotek (województwo śląskie). W programie oprócz sesji referatowej przewidziane są warsztaty terenowe z zakresu monitoringu przyrodniczego. Serdecznie zapraszamy!

Seminarium organizowane jest w ramach realizacji projektu pt.: „Monitoring siedlisk przyrodniczych z uwzględnieniem specjalnych obszarów ochrony siedlisk Natura 2000 w roku 2021”, finansowanego ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Dodatkowe informacje w tym ramowy program wydarzenia znajdą Państwo w załącznikach.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o zgłaszanie swojego udziału poprzez wypełnienie i przesłanie karty zgłoszeniowej drogą elektroniczną w terminie do 10 czerwca na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Załączniki:

Początek strony

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.