Zapraszamy na nową stronę Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska
www.gov.pl/web/gios

Banner z napisem Badania Odry

1 czerwca 2022 r. z okazji Dnia Dziecka w Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Cygance (gmina Dębe Wielkie) odbyło się spotkanie dotyczące realizowanej przez GIOŚ kampanii ,,Droga do czystego środowiska”.

W spotkaniu wzięli udział m.in. Łukasz Bożycki- prowadzący cykl audycji telewizyjnych ,,Latający patrol” realizowanych w ramach kampanii oraz Pani Katarzyna Mischke przedstawiciel Inspektoratu. Dzieci miały okazję obejrzeć odcinek ,,Latającego patrolu” poświęcony przeciwdziałaniu marnowaniu żywności oraz podyskutować z przedstawicielką Inspekcji na temat roli i zadań GIOŚ w tym zakresie. Pani Katarzyna Mischke jako członek zespołu projektowego, zachęciła również młodzież do aktywnego udziału w kampanii ,,Droga do czystego środowiska”.

 

 

Początek strony

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.