Zapraszamy na nową stronę Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska
www.gov.pl/web/gios

Banner z napisem Badania Odry

W lutym Główny Inspektorat Ochrony Środowiska rozpoczyna ogólnopolską kampanię społeczną ,,Droga do czystego środowiska”.

Kampania ma na celu podniesienie świadomości ekologicznej, uwrażliwienie społeczeństwa na problematykę ochrony środowiska oraz przybliżenie roli i zadań Inspekcji Ochrony Środowiska jako istotnego elementu systemu ochrony środowiska w Polsce.

Kampania realizowana będzie przez 12 kolejnych miesięcy, obejmując tematyką wszystkie obszary działalności Inspekcji.

Zachęcamy Państwa do zainteresowania się tym projektem oraz aktywnego w nim udziału.

Mamy nadzieję, że każdy znajdzie w naszych działaniach coś interesującego.

Liczymy na dobrą komunikację z Państwem i zapraszamy do odwiedzania strony internetowej projektu oraz mediów społecznościowych GIOŚ.

Kampanię rozpocznie ,,Dzień z Inspekcją Ochrony Środowiska on-line”, którego moderatorem i prowadzącym będzie ceniony ekonomista oraz publicysta dr Artur Bartoszewicz.

Już dzisiaj zapraszamy wszystkich na 28.02.2022 r.

Więcej informacji wkrótce…

 

Kampania jest realizowana w ramach projektu pn. „Droga do czystego środowiska - program edukacyjno-promocyjny na rzecz wzmocnienia świadomości społecznej korzystania ze środowiska z poszanowaniem ogólnie przyjętych zasad i norm” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014 – 2020, II Oś Priorytetowa Ochrona Środowiska, w tym adaptacja do zmian klimatu, Działanie 2.4: Ochrona przyrody i edukacja ekologiczna.

Początek strony

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.