Banner wskazujący na źródło wiedzy o szczepieniach przeciw COVID-19

 

OGŁOSZENIE GŁÓWNEGO INSPEKTORA OCHRONY ŚRODOWISKA
z dnia 19 marca 2020 r.
w sprawie wyłączenia bezpośredniej obsługi interesantów w Głównym Inspektoracie Ochrony Środowiska

 

 

Na podstawie § 8 ust. 2 rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego (Dz.U. poz. 433), w związku z trwającym stanem zagrożenia epidemicznego, mając na względzie Państwa bezpieczeństwo, w celu zminimalizowania zagrożenia zakażenia wirusem SARS-CoV-2, wprowadza się - OD DNIA 19 MARCA 2020 r. DO ODWOŁANIA - ograniczenia
w wykonywaniu zadań przez GŁÓWNY INSPEKTORAT OCHRONY ŚRODOWISKA polegające na wyłączeniu bezpośredniej obsługi interesantów.

Kontakt osobisty z pracownikami GIOŚ będzie możliwy w szczególnie uzasadnionych przypadkach wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym.

Załatwianie spraw w wyżej wymienionym okresie odbywać się będzie na podstawie następujących form kontaktów interesantów z GIOŚ:

· korespondencyjny, pocztą tradycyjną na adres:

Główny Inspektorat Ochrony Środowiska
ul. Wawelska 52/54, 00-922 Warszawa

· z wykorzystaniem komunikacji elektronicznej:

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ePUAP: zgodnie z instrukcją pod adresem: http://www.gios.gov.pl/pl/dla-obywateli/elektroniczna-skrzynka-podawcza

· telefoniczny lub elektroniczny

Pełne dane teleadresowe: http://www.gios.gov.pl/bip/artykuly/1397/Glowny-Inspektorat-Ochrony-Srodowiska

Ogłoszenie w wersji pdf

Początek strony

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.