Zapraszamy na nową stronę Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska
www.gov.pl/web/gios

Banner z napisem Badania Odry

W dniu 2 kwietnia 2020 r. w siedzibie Ministerstwa Środowiska przy ulicy Wawelskiej 52/54 w Warszawie odbyła się wideokonferencja pana Pawła Ciećko, Głównego Inspektora Ochrony Środowiska z Wojewódzkimi Inspektorami

Gościem konferencji był  pan Jacek Ozdoba Sekretarz Stanu Ministerstwa Klimatu. W konferencji oprócz Wojewódzkich Inspektorów udział wzięli pan Marek Surmacz Zastępca Głównego Inspektora Ochrony Środowiska, pani Alicja Żelichowska, Dyrektor Generalna GIOŚ oraz dyrektorzy departamentów GIOŚ.

Tematami przewodnimi były działania podejmowane w ramach Zespołu ds. monitorowania zagrożeń bezpieczeństwa, powołanego przez Ministra Klimatu w związku z zagrożeniem zakażenia koronawirusem oraz realizacja cykli kontrolnych w zakresie odpadów w 2020 r.

Początek strony

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.