Zapraszamy na nową stronę Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska
www.gov.pl/web/gios

Banner z napisem Badania Odry

W dniu 26.02.2018 r. odbyła się uroczysta inauguracja warsztatów dla organów kontrolnych w ramach projektu „Droga do czystego środowiska - program edukacyjno-promocyjny na rzecz wzmocnienia świadomości społecznej korzystania ze środowiska z poszanowaniem ogólnie przyjętych zasad i norm” realizowanego ze środków Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020, w ramach osi priorytetowej II - Ochrona środowiska, w tym adaptacja do zmian klimatu, Działanie 2.4. Ochrona przyrody i edukacja ekologiczna.

Warsztaty otworzył Pan Sławomir Mazurek, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Środowiska wraz z Panem Markiem Haliniakiem, Głównym Inspektorem Ochrony Środowiska.

Następnie Pan Tadeusz Senda, Zastępca Dyrektora Departamentu Ceł, Krajowej Administracji Skarbowej przedstawił Zakres działania i kompetencje Krajowej Administracji Skarbowej a Pan Marek Haliniak, Główny Inspektor Ochrony Środowiska omówił Zadania i Kompetencje Inspekcji Ochrony Środowiska.

W pierwszych z zaplanowanych 16 dwudniowych warsztatach wzięli udział przedstawiciele Krajowej Administracji Skarbowej oraz Mazowieckiego Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska.

 

Początek strony

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.