Zapraszamy na nową stronę Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska
www.gov.pl/web/gios

Banner z napisem Badania Odry

W dniach 17-19 maja w Centrum Wystawienniczym EXPO XXI odbywają się XXIV Międzynarodowe Targi STACJA PALIW pod hasłem: „Więcej niż tankowanie”.

Targi są praktyczną formą wymiany doświadczeń. To spotkanie osób z branży paliwowej, czołowych dostawców produktów i usług oraz przedstawicieli świata polityki i urzędów centralnych.

Patronem honorowym wydarzenia jest Główny Inspektor Ochrony Środowiska:

„Celem działań Inspekcji Ochrony Środowiska jest stanie na straży bezpieczeństwa ekologicznego Polski. Każda z inicjatyw, która może przysłużyć się realizacji tej misji jest przeze mnie popierana.” – zaznaczył Marek Haliniak.

Uczestnicy STACJA PALIW 2017 oprócz spotkań na stoiskach firmowych mogą liczyć na szereg prelekcji, szkoleń i warsztatów w ramach Akademii Przedsiębiorcy. Zaproszeni przez Izbę eksperci poruszą tematy związane m.in. z bieżącym prowadzeniem biznesu w sektorze paliwowym oraz najnowszymi rozwiązaniami dla biznesu.

Targi Polskiej Izby Paliw Płynnych to również okazja do dyskusji o bieżących problemach rynku. O nich będzie mowa na Forum dyskusyjnym „Rynek paliw w Polsce 2017. Wybrane zagadnienia” z udziałem przedstawicieli administracji państwowej, urzędów oraz przedsiębiorstw sektora paliwowego.

Szczegółowe informacje są dostępne na stronie organizatora wydarzenia.

Początek strony

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.