Zapraszamy na nową stronę Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska
www.gov.pl/web/gios

Banner z napisem Badania Odry

Główny Inspektorat Ochrony Środowiska informuje, że jest już dostępna najnowsza wersja aplikacji mobilnej "Jakość Powietrza w Polsce" na urządzenia z systemami operacyjnymi  Android, Windows oraz iOS!

Aktualizację aplikacji można bezpłatnie pobrać ze Sklepu z aplikacjami i zainstalować na urządzeniu mobilnym, potwierdzając instalację aktualizacji (w zakładce swoich aplikacji) lub wchodząc bezpośrednio przez link do strony z aplikacją (poniżej). Osoby, które mają ustawione automatyczne aktualizacje aplikacji w swoich smartfonach, powinny korzystać już z najnowszej wersji aplikacji GIOŚ (tym samym w swoim Sklepie z aplikacjami nie będą mieć przycisku "Aktualizuj" dla aplikacji "Jakość powietrza w Polsce").
 

Nowe elementy dostępne w aplikacji mobilnej:

  • WIDGET (widżet) - graficzny element na pulpicie smartfonu wyświetlający dane z wybranych stacji.
  • KOLOROWE WYKRESY - wyniki pomiarów 1-godzinnych stężeń zanieczyszczeń prezentowane są na wykresie w postaci kolorowych kropek odpowiadających zakresom polskiego indeksu jakości powietrza.
  • ULUBIONA STACJA - bez konieczności używania lokalizacji GPS w telefonie, po uruchomieniu aplikacji wyświetlana jest wcześniej wybrana stacja.
  • SAMOUCZEK - szybki i dogodny wizualnie poradnik o aplikacji i jej funkcjach.

Najnowsza wersja aplikacji usprawnia proces uruchamiania się programu oraz koryguje wcześniej występujące błędy z wczytywaniem danych i ogólną stabilnością aplikacji.

 

Aktualizuj aplikację ze swojego Sklepu:

 

 

Początek strony

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.