Zapraszamy na nową stronę Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska
www.gov.pl/web/gios

Banner z napisem Badania Odry

Komunikat Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska z dnia 9.01.2017 dotyczący problemów z działaniem portalu internetowego "Jakość Powietrza" oraz aplikacji mobilnej "Jakość powietrza w Polsce"

Informujemy, że z uwagi na bardzo duże zainteresowanie stanem powietrza w Polsce, wyświetlanie strony internetowej oraz bieżących wyników ze stacji pomiarowych od dnia 8 stycznia 2017 r. na Portalu Jakości Powietrza może być utrudnione przez przeciążenie serwera. Informujemy również, że przeciążenia serwera nie mają wpływu na system pomiarowy, a wyłącznie na ich wizualizację na Portalu.

Aplikacja mobilna na smartfony "Jakość powietrza w Polsce" jest zintegrowana z Portalem Jakości Powietrza GIOŚ, dlatego jej działanie również może być zakłócane.

GIOŚ podejmuje starania mające poprawić dostęp do aktualnej informacji o stanie zanieczyszczenia w Polsce.

Za zaistniałą sytuację przepraszamy.

 

 

 

Początek strony

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.