Zapraszamy na nową stronę Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska
www.gov.pl/web/gios

Banner z napisem Badania Odry

Bezpłatna aplikacja mobilna "Jakość powietrza w Polsce" Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska została uznana jedną z najlepszych wdrożonych praktyk w zakresie projektowania usług uwzględniających potrzeby obywateli w drugiej edycji Konkursu Akademii Zarządzania Instytucjami Publicznymi (AZIP) pt.: "Projektowanie usług z uwzględnieniem potrzeb obywateli", organizowanego przez Krajową Szkołę Administracji Publicznej w Warszawie.

Konkurs promuje główne założenie Akademii Zarządzania Instytucjami Publicznymi, którym jest skuteczna wymiana dobrych praktyk i rozwiązań z zakresu zarządzania w sektorze publicznym. Celem konkursu jest wyłonienie i wypromowanie najlepszych wdrożonych innowacyjnych praktyk w zakresie zarządzania usługami publicznymi. Sześciu finalistów Konkursu zaprezentowało swoje usługi podczas Konferencji podsumowującej II edycję Konkursu, która odbyła się dnia 13 grudnia 2016 roku w siedzibie Krajowej Szkoły Administracji Publicznej.

 

Patronat nad Konkursem objął Szef Służby Cywilnej Pan Dobrosław Dowiat-Urbański.

 

 

Prezentacja

 

Początek strony

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.