Zapraszamy na nową stronę Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska
www.gov.pl/web/gios

Banner z napisem Badania Odry

W ostatnich dniach października Poznań stał się centrum ekologicznych inspiracji. Targi POL-ECO-SYSTEM były dobrą okazją do bezpośrednich rozmów z ekspertami Inspekcji Ochrony Środowiska (IOŚ) na temat stanu środowiska w Polsce i wymogów stawianych przedsiębiorcom.

W pierwszym dniu targów Jerzy Kuliński, Główny Inspektor Ochrony Środowiska otworzył "Miasteczko Ekologiczne", które objął patronatem honorowym. Twórcy miasteczka włożyli wiele pracy by ekspozycja odzwierciedlała nie tyle odległą przyszłość, co nowoczesną rzeczywistość polskich miast - powiedział podczas otwarcia. W specjalnie zaaranżowanej przestrzeni targów zwiedzający mieli okazję zobaczyć atrapę domu z przydomową oczyszczalnią, ulice z koszami na śmieci, ławkami i lampami, elektryczne auta, hybrydowe rowery i wiele innych, innowacyjnych, ekologicznych rozwiązań dla miasta. 

W targach uczestniczyli przedstawiciele wojewódzkich inspektoratów ochrony środowiska z którymi można było porozmawiać w punkcie konsultacyjnym GIOŚ w pawilonie 8A. Na stoisku można było spotkać m.in. Małgorzatę Janiszewską, Świętokrzyską WIOŚ, Małgorzatę Szablowską, Lubuską WIOŚ oraz Zdzisława Krajewskiego, Wielkopolskiego WIOŚ.

Dziękujemy Państwu za obecność w puncie konsultacyjnym GIOŚ i interesujące rozmowy. Jednocześnie chcemy podziękować naszym ekspertom i wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji przedsięwzięcia!

Źródło: WIOŚ Zielona Góra: Stoisko Inspekcji Ochrony Środowiska
Źródło: WIOŚ Zielona Góra: Na zdjęciu od prawej: Jerzy Kuliński - Główny Inspektor Ochrony Środowiska, Małgorzata Janiszewska - Świętokrzyski WIOŚ, Małgorzata Szablowska - Lubuski WIOŚ, Zdzisław Krajewski - Wielkopolski WIOŚ, Filip Bittner - Dyrektor Grupy Produktów MTP, Magdalena Ciupak-Zarzycka - Rzecznik Prasowa GIOŚ
Źródło: WIOŚ Zielona Góra: Jerzy Kuliński, Główny Inspektor Ochrony Środowiska na stoisku IOŚ
Początek strony

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.