Zapraszamy na nową stronę Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska
www.gov.pl/web/gios

Banner z napisem Badania Odry

Co roku - 22 kwietnia - na całym świecie obchodzony jest Dzień Ziemi. Z tej okazji zapraszamy Państwa wraz z rodzinami do wspólnego świętowania tego dnia podczas niedzielnego festynu!

W tym roku obchody Światowego Dnia Ziemi odbędą się 26 kwietnia 2015 r. (niedziela) na Polu Mokotowskim w Warszawie. Tradycyjnie organizowane są przez Fundację Ośrodka Edukacji Ekologicznej w ramach kampanii edukacyjnej, finansowanej ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska. Tematem będzie: „Z energią zmieńmy źródła”.

Ekspozycja GIOŚ oznaczona została na mapce w sektorze wymiany informacji numerem 7. Dla gości pracownicy Głównego Inspektoratu przygotowali wiele atrakcji edukacyjnych, w tym konkursy z nagrodami dla dzieci, a dla dorosłych publikacje Biblioteki Monitoringu Środowiska.

Początek strony

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.