Zapraszamy na nową stronę Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska
www.gov.pl/web/gios

Banner z napisem Badania Odry

W ostatnich dniach sierpnia na Zamku Królewskim w Warszawie odbyło się uroczyste wręczenie nagród w XIX Edycji Konkursu „Modernizacja Roku 2014”.

Nagrodę Głównego Inspektora Ochrony Środowiska w kategorii ochrony środowiska i obiektów inżynieryjno-przemysłowych wręczył Jerzy Kuliński, Główny Inspektor Ochrony Środowiska. Nagrodę przyznano Rawskim Wodociągom i Kanalizacji Sp. z o.o. za modernizację miejskiej oczyszczalni ścieków dla miasta Rawa Mazowiecka.

Na uroczystości obecni byli przedstawiciele wielu ministerstw i organów administracji państwowej. Nagrody wręczali m.in.: Paweł Orłowski Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Rozwoju, Ewa Dudek Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej oraz Jacek Szer Zastępca Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego.

W XIX Edycji Ogólnopolskiego Konkursu zgłoszono 762 realizacje. Jury zakwalifikowało 60 realizacji w 13 kategoriach. Do konkursu co roku zgłaszane są modernizacje budowalne. W trakcie uroczystej gali na Zamku Królewskim w Warszawie wręczono nagrody główne oraz wyróżnienia dla finalistów.

Doroczne konkursy „Modernizacja Roku” od 19 lat organizowane są przez Stowarzyszenie Ochrony Narodowego Dziedzictwa Materialnego.

Fot. WSiP_GIOŚ
Początek strony

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.