Na przełomie maja i czerwca w Tallinnie odbyło się spotkanie europejskich ekspertów ds. stanu ekologicznego wód powierzchniowych, w którym wzięli udział przedstawiciele Departamentu Monitoringu, Ocen i Prognoz Stanu Środowiska GIOŚ. Spotkanie składało się z warsztatów na temat klasyfikacji stanu ekologicznego oraz spotkania roboczego grupy Ecostat.

Czytaj więcej...

Uprzejmie informujemy, że organizatorzy konferencji przedłużyli termin na zgłaszanie propozycji prezentacji do dnia 5 czerwca 2018 r. >

Propozycje wystąpień należy zgłaszać wyłącznie drogą elektroniczną za pomocą formularza dostępnego pod adresem: https://ankiety.mos.gov.pl/729919/lang-pl.

Konferencja Środowisko Informacji

W dniu 22 listopada odbędzie się organizowana przez Ministerstwo Środowiska i Generalną Dyrekcję Ochrony Środowiska IV konferencja „Środowisko Informacji” - wydarzenie dotyczące pozyskiwania, przetwarzania i aktywnego udostępniania cyfrowych danych i informacji o środowisku i jego ochronie.

Czytaj więcej...

Konsultacje społeczne

Główny Inspektor Ochrony Środowiska, informuje o rozpoczęciu konsultacji społecznych dokumentów, związanych z procesem wdrażania Ramowej Dyrektywy w sprawie Strategii Morskiej 2008/56/WE (RDSM).

Czytaj więcej...

Wizyta Głównego Inspektora Ochrony Środowiska w instalacji przerobu zużytych akumulatorów kwasowo-ołowiowych w zakładzie Orzeł Biały S.A. w Piekarach Śląskich

W dniu 9 marca br. Pan Marek Haliniak, Główny Inspektor Ochrony Środowiska brał udział w wizji lokalnej instalacji do recyklingu akumulatorów ołowiowych w zakładzie Orzeł Biały SA  w Piekarach Śląskich, w ramach wykonywania zadań dot. wydawania decyzji na międzynarodowe przemieszczania odpadów. 

Czytaj więcej...

Początek strony

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.